جمعیت هلال احمر

کل اخبار:227

 • شلوغی بیمارستان ۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۶:۳۶

  بیمارستان ها در آتش کمبود نیرو می سوزند

  سلامت آنلاین- وزیر بهداشت با اشاره به کمبودهای کادر درمانی در بیمارستان ها افزود: هم اکنون به اندازه همین تعداد پرستار، بهیار و کادر درمانی به نیروی انسانی برای انجام کارهای درمانی نیاز داریم.

 • حسن روحانی ۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۱:۴۶

  رئیس جمهور:

  وزارت دفاع از هلال احمر پشتیبانی کند

  سلامت آنلاین- رئیس‌جمهور در جلسه هیأت دولت با بیان اینکه وظیفه دولت تجهیز و تأمین موجودی انبارهای هلال احمر است، گفت: وزارت دفاع برای پشتیبانی از جمعیت هلال احمر اقدام کند.

 • امداد و امدادگران ۱۳۹۵-۰۲-۱۹ ۱۴:۳۰

  سلامت آنلاین تاثیر کاهش بودجه جمعیت هلال احمر را بررسی می کند

  نفس بزرگترین نهاد امدادی کشور به شماره افتاد

  سلامت آنلاین- جمعیت هلال احمر وظيفه دارد براساس اصول هفتگانه نهضت بين المللي صليب سرخ يعني انسانيت، بي‌غرضي، بي ‌طرفي، عدم وابستگي، فعالیت داوطلبانه، يگانگي و جهانشمولي، خدمات انسان دوستانه را براي حمايت از اقشار آسيب ديده در هر نقطه از جهان ارائه كند. تحقق این اهداف مستلزم آن است که این نهاد با بودجه کافی و تکیه بر توان نیروهای امدادی و تجهیزات مدرن به صحنه حوادث وارد شود و به یاری مردم بشتابد.

 • جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵-۰۲-۱۹ ۱۱:۴۹

  هرجا سکونتگاه است، خانه های هلال ایجاد می شود

  سلامت آنلاین- دبیرکل جمعیت هلال احمر، با تشریح اهداف ایجاد «خانه های هلال» در روستاها و شهرها بیان داشت: تلاش بر این است که هر کجا سکونتگاه داریم، خانه های هلال را ایجاد کنیم.

 • دکتر فرحناز رافع ۱۳۹۵-۰۲-۱۹ ۱۱:۴۵

  رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به سلامت آنلاین خبر داد :

  اعزام ۵۰ کاروان سلامت در هفته هلال احمر

  سلامت آنلاین - رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از تشکیل ۵۰ کاروان سلامت و اعزام آنها به مناطق محروم سراسر کشور در هفته هلال احمر خبر داد.

 • کمپ هلال احمر ۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۱:۱۳

  برپایی ۴۰۰ چادر سلامت در هفته هلال احمر

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان داوطلبان جمعيت هلال احمر، از برپایی ۴۰۰ چادر سلامت همزمان با هفته هلال در سراسر کشور خبر داد.

 • اکیپ امداد جاده ای هلال احمر - مازندران ۱۳۹۵-۰۲-۱۳ ۱۷:۳۰

  انتقاد دبيركل جمعيت هلال احمر از كاهش بودجه

  سلامت آنلاین- دبيركل جمعيت هلال احمر با انتقاد ازه كاهش يك هزار ميليارد ریالی بودجه سال جاري امداد نجات هلال احمر گفت: كاهش بودجه اين جمعيت سبب تضعيف هلال احمر مي‌شود.

 • جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵-۰۲-۱۳ ۱۰:۴۰

  با ابلاغ رئیس جمهور

  اساسنامه جمعيت هلال احمر اصلاح شد

  سلامت آنلاین- رئيس جمهور الحاق يك تبصره به ماده ۲۲ قانون اساسنامه جمعيت هلال احمر را براي اجرا ابلاغ كرد.

 • داروخانه ۱۳۹۵-۰۲-۱۲ ۱۲:۴۴

  وفور تقاضاهای غیرمنطقی برای تاسیس داروخانه

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان غذا و دارو گفت: برای تاسیس داروخانه‌های جدید تقاضاهای غیرمنطقی زیادی وجود دارد که شاید بیشتر آنها نیز از روی ناآگاهی باشد.

 • دکتر امیرمحسن ضیایی.jpg ۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۴:۲۶

  رئیس جمعیت هلال احمر مطرح کرد

  افزایش استقبال خارجی ها برای ارتباط با هلال احمر

  سلامت آنلاین- رئیس جمعیت هلال احمر در پاسخ به این سؤال که آیا برجام واقعاً برای هلال احمر توانست فرجامی شود، اظهار داشت: البته روابط بین المللی ما به دلیل اینکه یک بخش غیر دولتی هستیم و طرف‌های مقابل ما بخش‌های غیر دولتی هستند طبیعی است که در آن زمینه خیلی مشکل نداشتیم، منتها در موضوعات استقبال از ارتباط با جمعیت هلال احمر ایران مقداری تسهیل شد.

 • هلال احمر ۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۳:۵۴

  مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر منصوب شد

  سلامت آنلاین - سرپرست سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر طی حکمی از سوی رئیس جمعیت هلال احمر به عنوان مدیرعامل این سازمان منصوب شد.

 • برخورد خونین اتوبوس با کامیون کمپرسی ۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۲:۰۱

  سخنگوی سازمان امداد و نجات خبر داد

  برخورد خونین اتوبوس با کمپرسی

  سلامت آنلاین - سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر با اشاره به مهم‌ترین حوادث جاده‌ای ۲۴ ساعت گذشته گفت: برخورد خونین اتوبوس با کامیون کمپرسی صبح امروز در کیلومتر 20 آزادراه تبریز - بستان آباد ۲۰ مصدوم برجای گذاشت.

 • ۱۳۹۵-۰۲-۰۶ ۱۶:۵۱

  با مشارکت خیرین انجام می شود

  احداث ۴ درمانگاه در مسير نجف تا كربلا

  سلامت آنلاین- به گفته معاون عتبات و عاليات مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر ۴ درمانگاه بين راهي در مسير نجف تا كربلا احداث می شود.

 • مانور امداد و نجات نوروزی هلال احمر ۱۳۹۵-۰۲-۰۱ ۱۲:۵۰

  فعالیت هلال احمر در ۳۵۰۰ مهدکودک

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اظهار داشت یک میلیون نفر از سنین ۵ تا ۲۹ سال در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر سازماندهی شده‌اند و در ۳۵۰۰ مهدکودک و مراکز پیش دبستانی این سازمان فعالیت دارد.

 • ولیعهد بریتانیا ۱۳۹۵-۰۱-۳۰ ۱۲:۳۸

  ولیعهد بریتانیا به ایران سفر می کند؟

  سلامت آنلاین- اخیرا اخبار و شایعاتی مبنی بر سفر ولیعهد بریتانیا به ایران شنیده می شود که رئیس جمعیت هلال‌احمر کشورمان جزئیاتی از دومین سفر پُرابهام «پرنس چارلز» را با عنوان بین‌المللی رئیس صلیب سرخ بریتانیا تشریح می کند.

 • اکیپ امداد جاده ای هلال احمر - مازندران ۱۳۹۵-۰۱-۳۰ ۱۰:۵۷

  برنامه های هلال احمر، جوانگراتر می شود

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر برنامه‌ریزی و فعالیت در زمینه کانون‌های جوانان و دانشجویی در جهت مسئولیت‌پذیر کردن و پاسخگو بودن جوانان را از مهم‌ترین اقدامات این سازمان در سال جاری خواند.

 • سیل ۱۳۹۵-۰۱-۲۷ ۱۲:۰۹

  روزهای پرکار هلال احمر؛ آخرین آمار تلفات سیل اعلام شد

  سلامت آنلاین- سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: تاكنون پنج هزار و ۶۰۰ تن از شهروندان در حوادث سیل و آب گرفتگی دچار آسیب شده اند كه به آنها امدادرسانی شده است.

 • داروخانه ۱۳۹۵-۰۱-۲۷ ۱۱:۱۴

  رئیس سازمان غذا و دارو تاکید کرد:

  جلوگیری از توسعه داروخانه های هلال احمر

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان غذا و دارو گفت: ما نمی خواهیم داروخانه های هلال احمر را تعطیل کنیم، بلکه می خواهیم توسعه پیدا نکنند، زیرا بخش خصوصی توانمند است و می تواند این کار را انجام دهد.

 • سیل ۱۳۹۵-۰۱-۲۶ ۲۲:۵۹

  امداد رسانی به ۵۴۰ سیل زده در ۹ استان

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در پی بارش‌های دو روز گذشته، امدادگران خدمات لازم را به ۵۴۰ تن از متاثران از سیل و آب‌گرفتگی در ۹ استان كشور ارائه كردند.

 • اکیپ امداد جاده ای هلال احمر - مازندران ۱۳۹۵-۰۱-۲۱ ۱۰:۵۸

  سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر اعلام کرد:

  امدادرسانی به ۹۰۰ حادثه دیده، طی ۷۲ ساعت گذشته

  سلامت آنلاین- سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر اعلام کرد که ۹۰۰ حادثه‌دیده طی ۷۲ ساعت گذشته توسط نیروهای هلال‌احمر امدادرسانی شده و ۱۹۱ نفر نیز از خطر نجات یافته‌اند.

 • تمهیدات بهداشتی اربعین ۱۳۹۵-۰۱-۱۷ ۱۲:۰۰

   تعرفه خدمات هلال‌احمر در عتبات اعلام شد

  سلامت آنلاین- معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر، اعلام کرد در سال جاری زائرانی که تحت‌پوشش سازمان حج و زیارت و یا شرکت‌ «شمسا» به عتبات عالیات سفر کنند، از پرداخت هزینه‌های درمانی، معاف خواهند بود.

 • دکتر فرحناز رافع ۱۳۹۵-۰۱-۱۷ ۱۰:۳۵

  از دومین ماه بهار در ۱۰ استان کشور کلید می‌خورد

  طرح هلال احمر برای ورود سلامتیاران به بیمارستان‌ها

  سلامت آنلاین- رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: اجرای طرح سلامت‌یار و عملیاتی شدن آن از اولویت‌های سال ۹۵ سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر است اما سلامت‌یاران هرگز در حوزه درمان دخالت نمی‌کنند.

 • اکیپ امداد جاده ای هلال احمر - مازندران ۱۳۹۵-۰۱-۱۵ ۱۵:۰۳

  توزیع عیدانه هلال احمر میان ۱۳۰ هزار نیازمند

  سلامت آنلاین- رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از بهره‌مندی بیش از ۳۰۰هزار نفر از خدمات داوطلبانه هلال احمر طی ایام نوروز خبر داد.

 • هلال احمر ۱۳۹۵-۰۱-۱۴ ۱۷:۱۸

  ثبت نام چهارمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر آغاز شد

  سلامت آنلاین-دبیر ستاد مرکزی اجرایی انتخابات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به در پیش بودن چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر، گفت: واجدین شرایط از امروز تا جمعه بیستم فروردین ماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به شعب جمعیت هلال احمر نسبت به ثبت نام اقدام کنند و مهلت ثبت نام اعضا به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

 • اکیپ امداد جاده ای هلال احمر - مازندران ۱۳۹۵-۰۱-۱۳ ۱۷:۵۳

  یک مقام مسئول در هلال احمر تشریح کرد:

  امدادرسانی به مردم در برف، کولاک و سیل

  سلامت آنلاین- در مدت ۲۴ ساعت گذشته ۶ استان از جمله آذربایجان شرقی، اردبیل، قزوین، گیلان، لرستان و مازندران در ۱۰ محور امدادرسانی و تاکنون نیز به ۱۲۵ حادثه دیده اکمک شده و ۲۷ نفر نفر نیز اسکان یافتند و در این مدت ۱۵ خودرو نیز از برف بیرون کشیده شده است.

 • هلال احمر ۱۳۹۵-۰۱-۱۲ ۱۱:۱۶

  تشریح خدمات طرح نوروزی هلال احمر در یک برنامه تلویزیونی

  راه‌اندازی خانه‌های هلال از اردیبهشت

  سلامت آنلاین- دبیرکل جمعیت هلال‌احمر با حضور در برنامه زنده «تیتر امشب» ضمن تشریح اقدامات این جمعیت در ایام نوروز و برنامه‌های در دست اقدام سال جدید، در پاسخ به سوالی مبنی بر زمان رسیدن به حوادث و سوانح، گفت: در حال حاضر مدت زمان رسیدن به محل وقوع حادثه ۱۱ دقیقه است که بر اساس برنامه ۵ ساله، تلاش داریم تا این مدت را با کاهش ۴ دقیقه‌ای، به ۷ دقیقه برسانیم.

 • پایگاه نوروزی هلال احمر در گرگان ۱۳۹۵-۰۱-۱۲ ۱۰:۲۱

  ۴ میلیون مسافر از طرح «سلامت نوروزی» استفاده کردند

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر گفت: ۳ میلیون و ۸۵۱ هزار و ۲۴۰ مسافر نوروزی از خدمات طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی استفاده کردند که در این زمینه بیشترین میزان مراجعه در بهره‌مندی از خدمات سلامت با ۳۰۲ ‌هزار و ۳۵ مورد برای گرفتن فشار و قند خون بوده است.

 • اکیپ امداد جاده ای هلال احمر - مازندران ۱۳۹۵-۰۱-۱۲ ۱۰:۱۴

  هلال احمر خوشنام ترین سازمان مردم نهاد است

  سلامت آنلاین- معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال‌احمر در جلسه شورای اداری جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار کرد: هلال احمر، خانه همه مردم است و تقویت انگیزه‌های حضور داوطلبانه اعضاء، وظیفه مدیران، کارشناسان و کارکنان این جمعیت است.

 • امداد هوایی ۱۳۹۵-۰۱-۱۰ ۱۸:۳۱

  انتقال هوایی ۱۵ بیمار و مصدوم به مراکز درمانی

  سلامت آنلاین- مسئول بخش عملیاتی طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر، از انجام ٢٣٦سورتی پرواز خبر داد و گفت: ۱۵ بیمار و مصدوم به وسیله بالگردهای هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

 • امداد و نجات سیلاب آبگرفتگی معابر ۱۳۹۵-۰۱-۱۰ ۱۲:۵۷

  سیلاب در ۹ استان کشور؛ به بیش از ۳۶۰۰ نفر امدادرسانی شد

  سلامت آنلاین- همزمان با تغییرات جوی فصل بهار و راه افتادن سیلاب و آبگرفتگی در ۹ استان کشور، امدادگران هلال احمر کشور به بیش از ۳۶۰۰ نفر امدادرسانی کردند.