نمایش همه
 • حسن جوهرچی ۱۳۹۵-۱۱-۱۵ ۱۰:۱۸

  مرگ ناباورانه حسن جوهرچی

  سلامت آنلاین- حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون صبح امروز دار فانی را وداع گفت. وی به دلیل بیماری و عارضه کبدی در بخش آی سیو بستری بود. ب

 • آرایش صورت چهره زن چشم ابرو مژه نگاه ۱۳۹۵-۱۱-۱۵ ۰۹:۲۷

  روشی مفید برای کاهش دردهای مزمن و افسردگی

  سلامت آنلاین- محققان می‌گویند در مطالعه‌ای دریافته‌اند که طب سوزنی نه تنها راهی مقرون به صرفه است بلکه می‌توان با آن دردهای مزمن را کاهش داد و به بهبود خلق و خوی افراد به عنوان روشی مکمل کمک کرد.

 • محمدرضا شجریان همایون شجریان ۱۳۹۵-۱۱-۱۴ ۲۰:۲۷

  آخرین وضعیت جسمی استاد شجریان از زبان همایون

  سلامت آنلاین- محمدرضا شجریان، خسروی آواز ایران که  با بیماری سرطان می جنگد، مدتی است در منزل تحت مراقبت های پزشکی است. امروز همایون شجریان در صفحه اینستاگرام خود از آخرین وضعیت جسمی پدر خبر داد.

 • محمد باقر قالیباف ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۳:۳۸

  گزارش شهردار به مجلس: امدادرسانی در حادثه پلاسکو استاندارد بود

  سلامت آنلاین- شهردار تهران بدون اینکه به انتقادهای مطرح شده در باره فاجعه پلاسکو پاسخ دهد، در تشریح گزارش خودبه مجلس مشکل اصلی مدیریت بحران را روند ساختاری توصیف کرد.

 • قدردانی مردم خونگرم بیجار از پزشکان نیکوکار ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۲:۲۸

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در گفتگو با سلامت آنلاین:

  طرح تحول سلامت، حتی دندانپزشکان را هم در روستا ماندگار کرد

  سلامت آنلاین- رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با تاکید بر این که قبل از اجرای طرح تحول سلامت بخش اعظم مراکز روستایی از داشتن متخصص دندانپزشک محروم بودند، گفت: پس از اجرای این طرح حتی در روستاها هم دندانپزشک در اختیار داریم و مردم مجبور نیستند برای حل مشکلات دهان و دندان به شهرهای دیگر مراجعه کنند.

 • قدردانی مردم خونگرم بیجار از پزشکان نیکوکار ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۲:۲۶

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیشابور در گفتگو با سلامت آنلاین خبر داد:

  رفع کمبود تخت بیمارستانی در نیشابور پس از طرح تحول سلامت

  سلامت آنلاین- رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: قبل از اجرای طرح تحول سلامت، بیماران برای درمان به شهرهای همجوار یا مرکز استان مراجعه می کردند که همین مساله هزینه های مضاعفی را به دوش آنان تحمیل کرده بود، اما با اجرای این طرح، هزینه های درمان آن ها کاهش پیدا کرده است.

 • آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۱:۵۱

  نایب رئیس مجمع نمایندگان تهران:

  حادثه پلاسکو قابل پیش بینی بود؛ کوتاهی کردند

  سلامت آنلاین- نایب رئیس مجمع نمایندگان تهران با تأکید بر اینکه آگاهی از شرایط ساختمان پلاسکو وقوع این حادثه را قابل پیش بینی کرده بود، گفت: رفع خطر از پلاسکو و کاهش مخاطرات آن باید در اولویت قرار می گرفت.

 • دختر ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۱:۲۶

  پارکینسون و زوال عقل به دختر ۹ ساله هم رحم نکردند

  سلامت آنلاین- یک دختر ۹ ساله، از جمله ۱۰۰ نفری در کل دنیا محسوب می‌شود که با اختلال ژنتیکی مشابه پارکینسون کودکان متولد شده‌اند.

 • چاقی اضافه وزن چربی شکمی اندازه گیری دور کمر ۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۱۳:۵۳

  حفظ تناسب اندام آسان شد:

  شناسایی هورمونی در مغز برای سوزاندن چربی

  سلامت آنلاین- دانشمندان هورمونی را در مغز شناسایی کرده‌اند که می‌تواند به سوزاندن چربی اضافه کمک کند و حفظ تناسب اندام و یا لاغرشدن را برای افراد چاق آسان سازد.

 • تست تنفس آزمایش نفس هوای دهان دم و بازدم ۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۱۲:۰۷

  تشخیص سرطان‌های مری و معده با تست تنفسی جدید

  سلامت آنلاین- با انجام تحقیقاتی جدید درباره روش‌های تشخیص سرطان مری و معده، محققان اعلام کرده‌اند از طریق آزمایش تنفسی جدیدی به نتایج امیدوارکننده با دقت تشخیص ۸۵ درصدی دست یافته‌اند.

 • چراغ اتاق عمل جراحی ۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۰۹:۵۰

  حادثه‌ای در یک کلینیک خصوصی چشم‌پزشکی

  بررسی جزئیات و علت سقوط چراغ اتاق عمل در زاهدان

  سلامت آنلاین- در پی سقوط چراغ سقفی اتاق عمل یک کلینیک خصوصی روی شکم بیماری ۶۳ ساله در زاهدان و مرگ پیرمرد حادثه‌دیده ۲۵ روز پس از این اتفاق، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: علت حادثه در دانشگاه علوم پزشکی و شورای انتظامی نظام پزشکی استان در حال پیگیری است.

 • آستانه مرگ سکته بخش آی سی یو امداد و نجات بیمار بستری حوادث حادثه ICU بیمارستان ۱۳۹۵-۱۱-۱۱ ۰۹:۴۵

  محققان: در لحظه مرگ، واقعاً کل زندگی جلوی چشمتان می‌آید

  سلامت آنلاین- محققان بتازگی دریافته‌اند مصداق این‌که می‌گویند «یک لحظه کل زندگی‌ام پیش چشمم آمد» لحظاتی قبل از فروبستن همیشگی چشمها و نزدیک شدن مرگ، تا حدی شبیه به «فلش‌بک» فیلم‌ها، واقعاً عملی می‌شود.

 • ویزیت رایگان در مناطق محروم ۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۲:۴۳

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفتگو با سلامت آنلاین:

  طرح تحول سلامت کمبود پزشک در مناطق محروم را مرتفع کرد

  سلامت آنلاین- رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با تاکید بر این که طرح تحول سلامت نقش مهمی در ارتقا سلامت و درمان شهرستان ایرانشهر ایفا کرده است، گفت:تا قبل از اجرای طرح تحول سلامت مردم مناطق محروم برای درمان به یزد، کرمان و زاهدان مراجعه می کردند، اما پس از اجرای طرح در برخی از رشته های تخصصی حتی پزشک مازاد نیز داریم.

 • رشد اندام انسانی در جنین خوک ۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۰:۳۳

  اولین گام دانشمندان برای رشد اعضای بدن انسان در خوک

  سلامت آنلاین- دانشمندان با امید به این‌که تحقیقاتشان منجر به رشد اعضای بدن انسان در حیوانات به منظور استفاده در عمل‌های جراحی پیوند عضو با کاهش احتمال رد عضو پیوندی شود، موفق به رشد دادن اندام انسانی در جنین خوک شدند.

 • ابزار تشخیص سرطان پوست ۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۰۹:۰۲

  یک ابزار کوچک برای تشخیص حرفه‌ای سرطان پوست

  سلامت آنلاین- محققان وسیله‌ای تازه عرضه کرده‌اند که گفته می‌شود با استفاده از الگوریتمی خاص می‌تواند سرطان‌های بالقوه را با همان دقت متخصصان پوست در آزمایش‌های اولیه تشخیص دهد.

 • غده سرطانی سرطان ریه ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۴:۲۷

  ۴ سرطان شایع در کشور

  سلامت آنلاین- قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به اینکه برای غربالگری سرطان در کشور دستورالعملی داریم که به تدریج گسترش می یابد، افزود: این طرح ابتدا در روستاها و حاشیه شهرها ، سپس شهرهای کمتر از ۵۰ هزار نفر و بعد شهرهای یکصد هزار نفر گسترش خواهد یافت.

 • محمدنعیم امینی فرد ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۳:۵۹

  انتقاد شدید سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین:

  اجازه نمی‌دهیم سازمان‌های بیمه‌گر باعث نابسامانی اجتماعی شوند

  سلامت آنلاین- سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در واکنش به خبر احتمال لغو قرارداد داروخانه ها با بیمه های درمانی از اسفند ماه گفت:سازمان های بیمه گر موظفند معوقات خود را به داروخانه ها پرداخت کنند و اجازه نخواهیم داد باعث ایجاد نابسامانی های شدید اجتماعی در کشور شوند.

 • دکتر بهروز بنیادی نماینده مجلس کمیسیون بهداشت و درمان ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۳:۲۵

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین خبر داد:

  جلسه ویژه برای حل مشکل طلب داروخانه‌ها از سازمان‌های بیمه‌گر

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در واکنش به انتشار خبر احتمال لغو قرارداد داروخانه ها با بیمه های درمانی از اسفند ماه گفت: سازمان تامین اجتماعی موظف است معوقات خود را به داروخانه ها بپردازد تا بیماران و به خصوص بیماران صعب العلاج در تامین داروی خود با مشکل مواجه نشوند.

 • کاظم افرندنیا ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۳:۰۸

  بازیگر «معمای‌شاه» درگذشت

  سلامت آنلاین- «کاظم افرندنیا» بازیگر مجموعه «معمای شاه» که به دلیل سکته‌ مغزی در آی‌سی‌یو بستری شده بود، درگذشت.

 • حوادث قتل خونریزی ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۳:۰۵

  جشن تولد خونین در بندر انزلی

  سلامت آنلاین- یک منبع آگاه در نیروی انتظامی انزلی گفت: در برگزاری یک جشن تولد مختلط در یکی از سوئیت های بندرانزلی بین جوان ۲۱ ساله تهرانی و جوانی ۲۶ ساله از اهالی، مشاجره لفظی رخ می دهد که در نهایت به قتل منجر می شود.

 • آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۱:۱۴

  عضو کمیسیون عمران مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین:

  پلاسکوهای بعدی را دریابیم

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه، بعد از حادثه پلاسکو، اولویت دستور کار دولت باید شناسایی و رسیدگی به بافتهای فرسوده بعدی باشد، گفت: مشکل اصلی پلاسکو، فرسودگی آن بود و از این موارد طی گزارشات اخیر به۳هزار مورد آن می توان اشاره کرد.

 • سیلاب سقوط ساختمان هتل به رودخانه در کشور پرو ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۱:۰۳

  سقوط هتلی به درون رودخانه به دلیل بارش باران

  سلامت آنلاین- یک هتلی قدیمی در پرو به درون رودخانه‌ای پر از سیلاب ناشی از باران سنگین سقوط کرد و ویدئویی از لحظه سقوط و ریزش آن اکنون در اینترنت و فضای مجازی پربیننده شده است.

 • دوقلو ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۰۹:۱۶

  عمل جداسازی دو دختر به‌هم‌چسبیده از ناحیه باسن +عکس

  سلامت آنلاین- بیش از ۵۰ پزشک متخصص در قالب یک گروه جراحی، دوقلوهایی به نام‌های «بلانی» و «بالنی» را که از ناحیه باسن به یکدیگر چسبیده بودند با روشی در نوع خود نادر از یکدیگر جدا کردند.

 • نجات دختربچه افسر پلیس امریکا ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۰۸:۴۵

  ۱۸ سال پس از آن‌که پلیس دختربچه‌ای را از مرگ نجات داد +عکس

  سلامت آنلاین- در تاریخ ۲۵ ژوئن ۱۹۹۸، یک افسر پلیس با عجله وارد خانه‌ای شد که آتش‌سوزی مرگباری در آن رخ داده بود. او جان دختربچه ۵ ساله‌ای را از مرگ نجات داد و پس از ۱۸ سال، این دختر به جست‌وجوی منجی خود پرداخت تا نشانی از او بیابد. آنچه می‌خوانید ماجرایی جالب از آن رخداد و دیدار پلیس و دختر جوان است.

 • سیل سیستان و بلوچستان آبگرفتگی مناطق محروم ۱۳۹۵-۱۱-۰۸ ۱۸:۰۱

  شهرهای جنوبی کشور در محاصره سیل ویرانگر

  چتر حمایت نیروهای اورژانس بر سر مردمان سیل زده

  سلامت آنلاین- اگرچه بارندگی و سیلاب همچنان در مناطق جنوبی سیستان و بلوچستان و ایرانشهر ادامه دارد، حضور به موقع نیروهای امدادی و اورژانس، اوضاع منطقه را تحت کنترل درآورده است.

 • آرتریت ستون فقرات زن اندونزیایی ناتوان از نشستن ۱۳۹۵-۱۱-۰۷ ۱۰:۳۹

  زنی مثل یک چوب خشک: یک دهه ناتوانی از نشستن +عکس

  سلامت آنلاین- یک زن اندونزیایی ۱۰ سال است که به دلیل ابتلا به بیماری نادری در ستون فقراتش توانایی خم شدن و یا نشستن را از دست داده و هنگام استراحت نیز باید به کمک دیگران برای خواب آماده شود.

 • تومور غده سرطانی سلول سرطان پستان ۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۱۹:۰۱

  سخنگوی وزارت بهداشت عنوان کرد:

  آمار ابتلا به سرطان در کشور، کمتر از متوسط جهانی

  سلامت آنلاین- سخنگوی وزارت بهداشت با رد کردن شایعات مربوط به بالا بودن آمار مبتلایان به سرطان در ایران نسبت به سایر کشورها تاکید کرد: افزایش آمار ابتلا به سرطان در کشور ما مطابق کشورهای دیگر و کمتر از متوسط جهانی است، اما در عین حال پیش بینی می شود که این روند ادامه پیدا کند و شاید این فاصله با کشورهای دیگر کمتر شود.

 • خمیر مرغ کارگاه غیرمجاز سوسیس کالباس ضایعات ۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۱۸:۵۱

  سازمان غذا و دارو اعلام کرد

  ضوابط ممنوعیت خمیر مرغ همچنان پابرجاست

  سلامت آنلاین- معاون کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو اعلام کرد: ضوابط ممنوعیت استفاده از خمیر مرغ در فرآورده های گوشتی همچنان پابرجاست.

 • تومور بینی پسر هندی ۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۱۶:۱۴

  خارج کردن یک تومور ۷۵۰ گرمی نادر از بینی پسر هندی +عکس

  سلامت آنلاین- پزشکان موفق به خارج کردن توموری به اندازه توپ بیسبال از بینی یک نوجوان ۱۷ ساله هندی شدند که ششمین مورد ثبت‌شده به لحاظ داشتن فرمی فوق‌العاده نادر از حفره بینی در جهان است.

 • آشپزی خرد کردن سبزیجات کلم بروکلی ۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۱۵:۰۷

  خانم‌ها تا می‌توانند کرفس و کلم بروکلی بخورند

  سلامت آنلاین- پژوهشگران اعلام کرده‌اند لوتئولین موجود در ترکیبات سبزیجاتی چون کرفس و کلم بروکلی می‌تواند خطر ابتلا به نوعی سرطان پستان موسوم به سه‌گانه منفی را در زنان کاهش دهد.