• سنگینی تومور ۱۰ کیلویی روی شانه مرد تایلندی +عکس ۱۳۹۵-۱۲-۰۵ ۱۲:۵۰

  سنگینی تومور ۱۰ کیلویی روی شانه مرد تایلندی +عکس

  سلامت آنلاین- یک تومور ۱۰ کیلوگرمی روی شانه مرد تایلندی به قدری رشد کرده که اکنون اندازه آن بزرگ‌تر از سر وی شده و زندگی او را تحت تأثیر قرار داده است.

 • دستیابی مردان کره جنوبی به طول عمر بیشتر ۱۳۹۵-۱۲-۰۵ ۱۲:۳۵

  دستیابی مردان کره جنوبی به طول عمر بیشتر

  سلامت آنلاین- محققان طی مطالعه‌ای دریافته‌اند که تا سال ۲۰۳۰، مردان کره جنوبی به اشخاصی تبدیل می‌شوند که طول عمر و امید به زندگی بیشتری نسبت به دیگر اشخاص در نقاط دیگر جهان خواهند داشت.

 • استفاده از دئودورانت‌های خوشبوکننده برای سلامت مضر است؟ ۱۳۹۵-۱۲-۰۵ ۱۱:۵۹

  استفاده از دئودورانت‌های خوشبوکننده برای سلامت مضر است؟

  سلامت آنلاین- شاید شما هم توصیه‌هایی را شنیده باشید که طبق آنها گفته شده استفاده و مصرف دئودورانت موجب بروز برخی بیماری‌ها و حتی ابتلا به سرطان می‌شود. آیا واقعاً این گفته‌ها صحیح است و آنها برای سلامتی انسان مضرند؟

 • مهمترین دلایل شب‌ادراری در کودکان ۱۳۹۵-۱۲-۰۵ ۱۱:۴۸

  مهمترین دلایل شب‌ادراری در کودکان

  سلامت آنلاین- یک متخصص کودکان با برشمردن مهمترین دلایل شب‌ادراری در کودکان، والدین را از سرزنش فرزندان دچار شب‌اداری منع کرد و گفت: این مشکل یک عارضه نسبتا شایع در کودکان است که با افزایش سن کودک، کمتر می‌شود.

 • دلیل احتمالی نزدیک‌بینی در افراد کشف شد ۱۳۹۵-۱۲-۰۵ ۱۱:۳۹

  دلیل احتمالی نزدیک‌بینی در افراد کشف شد

  سلامت آنلاین- بر اساس یافته‌های یک مطالعه جدید روی موش‌ها محققان اعلام کرده‌اند که وجود یک نوع خاص سلول در شبکیه چشم افراد احتمالا دلیل ابتلای افراد به مشکل نزدیک‌بینی محسوب می‌شود.

 • اثر منفی تشخیص دیرهنگام تیروئید بر ذهن نوزاد ۱۳۹۵-۱۲-۰۵ ۱۱:۲۶

  اثر منفی تشخیص دیرهنگام تیروئید بر ذهن نوزاد

  سلامت آنلاین- به گفته یک کارشناس بیماری‌های غیرواگیر در شبکه بهداشت و درمان گناوه، تشخیص دیرهنگام بیماری تیرویید در نوزادان می‌تواند سبب عقب‌ماندگی ذهنی و کوتاهی قد در آنها شود.

 • هشدار مهم: دیابت فقط با یک آزمایش معلوم نمی شود ۱۳۹۵-۱۲-۰۴ ۱۵:۴۱

  هشدار مهم: دیابت فقط با یک آزمایش معلوم نمی شود

  سلامت آنلاین- استاد بیوشیمی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تربیت مدرس، گفت: انجام آزمایش اندازه گیری غلظت گلوکز خون، به تنهایی برای اثبات ابتلا به دیابت کافی نیست.

 • ارتباط باکتری‌های روده با ایمنی‌درمانی مبتلایان به ملانوم ۱۳۹۵-۱۲-۰۴ ۱۵:۰۹

  ارتباط باکتری‌های روده با ایمنی‌درمانی مبتلایان به ملانوم

  سلام آنلاین- در فرایند یک تحقیق تازه مشخص شده است که واکنش ایمونوتراپی بیماران مبتلا به ملانوم با تنوع و آرایش باکتری‌های روده مرتبط است. ملانوم یکی از سرطان‌های معمولا مرگبار پوستی است.

 • امید به زندگی ۹۰ سال می‌شود ۱۳۹۵-۱۲-۰۴ ۱۳:۵۹

  تا سال ۲۰۳۰

  امید به زندگی ۹۰ سال می‌شود

  سلامت آنلاین- مطالعات گسترده‌ای که در سطح بین‌المللی انجام شده حکایت از آن دارد که تا سال ۲۰۳۰، در بسیاری از کشورهای دنیا متوسط امید به زندگی تا حد قابل ملاحظه‌ای افزایش خواهد یافت.

 • یائسگی مردانه با کاهش میل جنسی ۱۳۹۵-۱۲-۰۴ ۱۳:۵۷

  یائسگی مردانه با کاهش میل جنسی

  سلامت آنلاین- به گفته یک جراح و متخصص کلیه و مجاری ادرار، یائسگی در مردان معمولاً از ۶۰ سالگی به بعد اتفاق می افتد که البته شباهت ها و تفاوت هایی با یائسگی زنان دارد، اما بسیاری از مردان از این مسأله آگاه نیستند.